OSCAR TÖRNÅ (1842-1894). Hos Forsa Ström.

4532242. OSCAR TÖRNÅ (1842-1894). Hos Forsa Ström.

Olie på lærred, 61 x 82 cm, inkl. ramme 79 x 100 cm. Signeret og dateret Oscar Törnå Forsa Strömö aug 1880.

Overflade snavs og ubetydelige mærker.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 379