HJELM, Tyskland, Wehrmacht, original farve.

453219. HJELM, Tyskland, Wehrmacht, original farve.

Hjelm, tysk med interiør i læder stemplet "35".
Stempler i metallet, herunder 3745 og evt HKP62?
Camouflage malet i grøn-sort med teksturmaling.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 2.546