BRÄNNVINGLAS, 6 dele, keramik, 5 Höganäs og Andersson & Johansson.

453163. BRÄNNVINGLAS, 6 dele, keramik, 5 Höganäs og Andersson & Johansson.

4 stk signeret Sven Bohlin, højde 18-29 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 448