TILSTAND. Baule, udskåret træ, Afrika.

4530439. TILSTAND. Baule, udskåret træ, Afrika.

Stang i udskåret træ med geometrisk dekoration og reliefindretning af græshopper.
Højde ca. 35 cm, diameter ca. 10 cm.

Brugsslitage. Afvisning, revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 104