HERREÆRET UR, omkring 1900.

HERREÆRET UR, omkring 1900.
452995. HERREÆRET UR, omkring 1900.

Pendel fås, højde ca 92 cm.

Slitage, ridser og mærker, skader, dekorative dele mangler.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendel fås, højde ca 92 cm.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 393