KONTORSTOL, industrielt design, 20. århundrede.

45290. KONTORSTOL, industrielt design, 20. århundrede.

Højdejusterbar.

Slitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højdejusterbar.

Slitage, mindre skader.

Antal besøg: 2.876