SAMLEBOKS, 17./19. århundrede.

4527863. SAMLEBOKS, 17./19. århundrede.

Træ og metal, højde ca. 19 cm, diameter ca. 20 cm.

Restaureret, slidt, bulket.

Få foretaget en gratis vurdering!

Restaureret, slidt, bulket.

Antal besøg: 215