MAYFLOWERS, stykke, 1900/2000-tal.

4527703. MAYFLOWERS, stykke, 1900/2000-tal.

Blandede modeller, papir, plast og emalje/metal.
4 stk emaljeret på metal, stifter.
8 stk bil - majblomster, diameter ca. 15 cm
4 selvklæbende 12-9 cm.
15 kranser
omkring 30-40 solitaires.

Brugsslitage, ikke kontrolleret, ikke funktionstestet, der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 selvklæbende 12-9 cm.
15 kranser
omkring 30-40 solitaires.

Antal besøg: 298