ALARIK (ALI) MUNSTERHJELM. Tømmerhytte i forårssol.

4527544. ALARIK (ALI) MUNSTERHJELM. Tømmerhytte i forårssol.

Olie på lærred, 112 x 144 cm, karmmål 147 x 176cm. Signeret Alrik Munsterhjelm og dateret 1902.

Overfladeslitage. Knakker.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage. Knakker.

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 503