HASSE KARLSSON. Interiør, akvarel, signeret 2012.

4526768. HASSE KARLSSON. Interiør, akvarel, signeret 2012.

Bladmål ca. 35x46 cm (52,5x61 cm).

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 376