Kommode med skab, Lindells møbelfabrik Norrköping, første halvdel af det 20. århundrede.

452589. Kommode med skab, Lindells møbelfabrik Norrköping, første halvdel af det 20. århundrede.

7 skuffer og skabe.
Længde 84,5 cm Bredde 50 cm Højde 164,5 cm.

Mindre Brugsslitage. mærker/ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

7 skuffer og skabe.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 943