EMMA ARMSTOL, på trillebøre, nyrenæssance.

4525867. EMMA ARMSTOL, på trillebøre, nyrenæssance.

Lænestol med solid polstring, på cardigans
Ryglænhøjde 78, sædehøjde 36, bredde 53 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 163