SKRÅKLAPSEKRETÆR, mahogni, engelsk stil.

4525542. SKRÅKLAPSEKRETÆR, mahogni, engelsk stil.

Længde 77, bredde 48, højde 98 cm.

Omfattende slitage, skader og beslag mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 180