LOTHAR BRAUN (1931). Barok tag, blandede medier.

4523800. LOTHAR BRAUN (1931). Barok tag, blandede medier.

Lothar Braun (1931), barok tag, akvarel, blyant og filtpen på papir, 32,5 x 48,5 cm visningsstørrelse, 64 x 78 cm karmstørrelse, signeret.

indrammet under glas, monteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Adresse

Kölner Str. 60
50859 Köln
Tyskland

Placering
Bilderfach 24
Antal besøg: 140