KERAMIK, 13 dele, Rörstrand, Gustavsberg og Friesland.

452376. KERAMIK, 13 dele, Rörstrand, Gustavsberg og Friesland.

Vase, Friesland, højde ca. 19 cm. Vaser, 2 stk og 9 tallerkener, "Carrara", Gustavsberg. Vase, Inger Persson, Gustavsberg.

Brugsslitage. En vase med krakelering indeni.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 452