PLADEPLADER OG STEREOMODTAGERE, ERA og Kenwood, anden halvdel af det 20. århundrede.
452373. PLADEPLADER OG STEREOMODTAGERE, ERA og Kenwood, anden halvdel af det 20. århundrede.
Pladespiller til LP'er og rock cakes, mærket nedenunder, længde ca 40,5 cm.
Stereomodtager, model KR-3130, udfoldelig antenne på bagsiden, længde 42,5 cm.
Brugsslitage, plastcover til pladespiller med skader, ikke funktionstestet.