Armbåndsur, Atlantic World Champion ur, Jet-Super.

4523066. Armbåndsur, Atlantic World Champion ur, Jet-Super.

Stål
36 mm
Håndbog.

Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti. Slid, aldersslitage, ridser, revner i plexiglas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stål
36 mm
Håndbog.

Antal besøg: 551