Nøgenstudier, 3 stk., mixed media, skitser, signeret og dateret -97.

4522895. Nøgenstudier, 3 stk., mixed media, skitser, signeret og dateret -97.

Karmmål ca. 101 x 71 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Karmmål ca. 101 x 71 cm.

Antal besøg: 229