MARKIN VADIM. "Buket", olie på lærred, signeret.

452162. MARKIN VADIM. "Buket", olie på lærred, signeret.

Samlede mål inklusiv ramme 90 x 50,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 711