VIKING FORSBERG. akvarel, signeret.

4521577. VIKING FORSBERG. akvarel, signeret.

Rammemål ca. 51,5x41,5 cm.
Billedmål ca. 31x23 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 51,5x41,5 cm.
Billedmål ca. 31x23 cm.

Antal besøg: 148