STEARINLYS, 3 stk, glas/metal, moderne.

4520929. STEARINLYS, 3 stk, glas/metal, moderne.

Højde ekskl. håndtag ca. 50, diameter ca. 20 cm.

Overfladeslitage. Ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Overfladeslitage. Ridser.

Antal besøg: 118