VÆGSPEJL Empire, forgyldt med sorte detaljer.

4520672. VÆGSPEJL Empire, forgyldt med sorte detaljer.

Højde 100 cm.
Bredde 54 cm.

Overfladeslitage.
Udskiftet bagcover.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 100 cm.
Bredde 54 cm.

Overfladeslitage.
Udskiftet bagcover.

Antal besøg: 205