MUSIK SÅ. „Sandvikens Stradivarius“, Bahco.

4520219. MUSIK SÅ. „Sandvikens Stradivarius“, Bahco.

Musiksav med træhåndtag. Mærket „Sandvikens Stradivarius“. I original emballage.
Længden af saven inkl. håndtag ca. 87 cm.
Dimensioner emballage ca. 90x19x3 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 251