Konference-/biblioteksbord, begyndelsen af det 20. århundrede.

4520179. Konference-/biblioteksbord, begyndelsen af det 20. århundrede.

Bordplade med kunstlæder, fodærmer delvist i messing, to fødder med bronzeret træ
Højde 80, 260x120 cm.

Slid, reparationer, senere færdiget/renoveret, to ben mangler fodærmer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 80, 260x120 cm.

Antal besøg: 301