FACITREGNER, model CI 13, Åtvidaberg, 20. årh.

4519340. FACITREGNER, model CI 13, Åtvidaberg, 20. årh.

Ca. 32 x 22 x 16 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionelt testet.
Ingen funktion testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 32 x 22 x 16 cm.

Ingen funktion testet.

Antal besøg: 164