BROR „GORTHE“ PERSSON, OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET.

4518661. BROR „GORTHE“ PERSSON, OLIE PÅ LÆRRED, SIGNERET.

Motiv 88,5 x 58,5 cm
Rammemål 103,5 x 73,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 88,5 x 58,5 cm
Rammemål 103,5 x 73,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 122