ROLF MELLSTRÖM, olie på Panel, "i Bokö havn, Gryt".

451810. ROLF MELLSTRÖM, olie på Panel, "i Bokö havn, Gryt".

33x26 cm.
Signeret og dateret 1946.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

33x26 cm.
Signeret og dateret 1946.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 838