Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Kunst
Malerie
EDVIN HÄGG. Motiv fra Segerstad, olie på pap, signeret.
451789. EDVIN HÄGG. Motiv fra Segerstad, olie på pap, signeret.
32 x 44 cm.
Vis hele teksten
Mindre Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
32 x 44 cm.
Vis hele teksten
Mindre Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
1.360