PETER KAMPEHL. LITOGRAFI 9/100, SIGNERET.

4517748. PETER KAMPEHL. LITOGRAFI 9/100, SIGNERET.

Design 48 x 37 cm
Rammemål 60,5 x 50,7 cm.

Boblende lærred.

Få foretaget en gratis vurdering!

Design 48 x 37 cm
Rammemål 60,5 x 50,7 cm.

Boblende lærred.

Antal besøg: 117