GÖSTA SIGVARD, OLIE PÅ PANEL, SIGNERET.

4517624. GÖSTA SIGVARD, OLIE PÅ PANEL, SIGNERET.

Motiv 79 x 52 cm
Rammemål 93 x 66 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 79 x 52 cm
Rammemål 93 x 66 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 172