LARS SJÖSTRÖM. Komposition, offset litografi, signeret og nummereret.

451758. LARS SJÖSTRÖM. Komposition, offset litografi, signeret og nummereret.

45 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Sjöström (Født 1942)

Få foretaget en gratis vurdering!

45 x 58 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Lars Sjöström (Født 1942)

Antal besøg: 1.433