CARINA ROSÉN. GRAFISK ARK, signeret.

4516958. CARINA ROSÉN. GRAFISK ARK, signeret.

Rammestørrelse:
højde 40 cm, bredde 32 cm.

mindre aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse:
højde 40 cm, bredde 32 cm.

mindre aldersslitage.

Antal besøg: 160