ÅRSKEER og GAFLER, 7 stk, sølv, Georg Jensen, A. Michelsen, Danmark, vægt 328 gram.

451600. ÅRSKEER og GAFLER, 7 stk, sølv, Georg Jensen, A. Michelsen, Danmark, vægt 328 gram.

Alt forgyldt sterlingsølv, 5 originale æsker medfølger.
Årsske 1977 med violet Jeorg Jensen længde 15 cm.
Ske og gaffel jul 1973 A. Michelsen længde 16 cm.
2 skeer og gaffel jul 1975 A. Michelsen længde 16 cm.
Ske Jul 1951 A. Michelsen længde 16 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.733