INGVAR DAHLBOM. Akvarel, kystmotiv, signeret.

4515825. INGVAR DAHLBOM. Akvarel, kystmotiv, signeret.

Mål med ramme ca.: 45x61 cm.
Billedmål ca.: 28x45 cm.
Træramme med beskyttelsesglas.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål med ramme ca.: 45x61 cm.
Billedmål ca.: 28x45 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 183