SVEN ERICSON olie på panel, signeret 48.

4515044. SVEN ERICSON olie på panel, signeret 48.

Billedmål 43x54 cm.
Rammemål 62x71 cm.

Ramme med slibemærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 43x54 cm.
Rammemål 62x71 cm.

Ramme med slibemærker.

Antal besøg: 150