OKÄND KONSTNÄR. olie på lærred, indsat på panel, usigneret.

4514475. OKÄND KONSTNÄR. olie på lærred, indsat på panel, usigneret.

Klovn. Ca. 75x29, træramme 85x40.

Emblemer. Lærred med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Emblemer. Lærred med skader.

Antal besøg: 170