JEAN DEWASNE (1921-1999). ABSTRAKT SAMMENSÆTNING.

4513925. JEAN DEWASNE (1921-1999). ABSTRAKT SAMMENSÆTNING.

Signeret, nummereret 40/275, farvelitografi, billed 41,5x54 cm, karmmål 68x79 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 401