Vi benytter
cookies
Skjul denne meddelelse
Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Kunst
Malerie
GEORG HULT. Oskarshamn motiv, olie på Panel, signeret.
451382. GEORG HULT. Oskarshamn motiv, olie på Panel, signeret.
34 x 44 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
34 x 44 cm.
Vis hele teksten
Mindre pletter.
Antal besøg:
771