ERIK JERKEN. „Djurgårdsbrunnsbron“, olie på panel, signeret.

4513382. ERIK JERKEN. „Djurgårdsbrunnsbron“, olie på panel, signeret.

65x46 cm, inkl ramme ca. 76x56 cm.

Mindre slid.

Kunstner/designer

Erik Jerken (1898–1947)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slid.

Kunstner/designer

Erik Jerken (1898–1947)

Antal besøg: 193