SERVERING BESTIK/KAGE SPEED, sølv, CO Persson, Haparanda, 1984.

451306. SERVERING BESTIK/KAGE SPEED, sølv, CO Persson, Haparanda, 1984.

Samisk motiv.
Længde ca 17 cm.
Vægt omkring 60 gram.

Mindre Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samisk motiv.
Længde ca 17 cm.
Vægt omkring 60 gram.

Mindre Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 496