FIGURER, 2 stk, bronze århundredeskiftet 1800-/1900-tallet.

45128. FIGURER, 2 stk, bronze århundredeskiftet 1800-/1900-tallet.

Repræsentative amoriner. Højde 18 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.124