BOGERYLDE, Breox, midten af det 20. århundrede.

451202. BOGERYLDE, Breox, midten af det 20. århundrede.

Fineret med teaktræ. Top med hylder. Underdel med et par låger og underliggende hylde. Længde 85. Bredde 42. Højde 161 cm.

Have på. Lidt plettet skive.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på. Lidt plettet skive.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 668