TIVOLI AUDIO, TRE DELE, HENRY KLOSS.

4511959. TIVOLI AUDIO, TRE DELE, HENRY KLOSS.

Tre dele + fjernbetjening.
Radio, cd-afspiller og højttaler.
Henry Kloss „Model Two“ samt „Model CD“.
Størrelse: 11,5x13,5x21,5cm og 11,5x15,5x21,5cm.

Slid og slid på overfladen, ridser, gulfarvning, malingsstænk. Radio med en lille skade på højttalergitteret samt manglende fod. Netledning mangler, andre ledninger muligvis ufuldstændige.
Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tre dele + fjernbetjening.

Antal besøg: 597