Slid og slid på overfladen, ridser, gulfarvning, malingsstænk. Radio med en lille skade på højttalergitteret samt manglende fod. Netledning mangler, andre ledninger muligvis ufuldstændige.
Ikke funktionelt testet. Der ydes ingen funktionel garanti.