2 spande, en med låg, vask, 2 spande. kander, dame- og herrepotte, 2 sæbekopper med låg, 2 tandbørstekopper, sæbekop. svampeskål.
Spand med låg diameter 29 cm, højde 29,5 cm.
Brugsslitage. mindre revne på den ene spand.
Nogle dele er ikke stemplet.
Nogle dele er ikke stemplet.