BORD, Masur birk, 20. århundrede.

451047. BORD, Masur birk, 20. århundrede.

Højde 73 cm Diameter 115 cm Total længde 225 cm 2 ekstra skiver medfølger, bredde 55 cm/skive.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 547