EDVIN OLLERS. OLIE PÅ PANEL, SIGNERET, DATERET 1952.

4509990. EDVIN OLLERS. OLIE PÅ PANEL, SIGNERET, DATERET 1952.

Motiv 22 x 11 cm
Rammemål 46 x 35 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Edvin Ollers (1888–1959)

Tema

Art

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 22 x 11 cm
Rammemål 46 x 35 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Edvin Ollers (1888–1959)

Tema

Art

Antal besøg: 211