FRITZ PERSSON, OLIE PÅ PANEL, SIGNERET, DATERET 80.

4509932. FRITZ PERSSON, OLIE PÅ PANEL, SIGNERET, DATERET 80.

Design 49 x 33 cm
Rammemål 58,5 x 43,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Design 49 x 33 cm
Rammemål 58,5 x 43,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 166