BORDFOTO LAMPEFODE, sen empire, 1800-tallet.

450912. BORDFOTO LAMPEFODE, sen empire, 1800-tallet.

Forgyldt messing. Antik indretning. Tre ben med poter.
Højde ca. 38 cm.

Brugsslitage. Brænder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 38 cm.

Antal besøg: 556