SPEJL OG Kommode, GT Glas & Træ Hovmantorp, 1970'erne.

450901. SPEJL OG Kommode, GT Glas & Træ Hovmantorp, 1970'erne.

Spejl, højde 107 x 43,5 cm. Kommode, længde 65 cm, bredde 32 cm, højde 52 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, oxidation bag glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.146