RING, 18 kt. guld, G. Dahlgren & Co, Malmö 1965.

4508171. RING, 18 kt. guld, G. Dahlgren & Co, Malmö 1965.

Cabochonskåret ametyst, diameter ca. 8mm.
Ringstørrelse 17,5/55mm.
Vægt 3,3 gram.

Brugstilstand, mindre ridser på stenen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ringstørrelse 17,5/55mm.
Vægt 3,3 gram.

Antal besøg: 313